O STUDIU ANABELL

Váš mazlíček bude v dobrých rukou

Zkušenosti

Studio Anabell bylo založeno v roce 2018 a jeho zakladatelem je Tomáš Mandát. Tomáš má komplexní praxi ve fyzioterapii a zabývá se celostní medicínou. Své zkušenosti získal jako psovod u vězeňské služby, kde působil deset let. Dále absolvoval nespočet kurzů a certifikací jako jsou rekondiční masáže psů, Dornova metoda, aromaterapie v praxi, Bowen či kinezioaping. Ty ho přivedli k celostnímu přístupu a fyzioterapii. Tomáš dále spolupracuje s veterináři a působí také v pražském centru Physiodog. 


Filozofie

Studio Anabell si zakládá na lidském přístupu a aplikuje tak individuální terapie, které jsou každému pacientovi šité na míru. Dokáží tak vyléčit nejen důsledek, ale především příčinu onemocnění psa. Na psa je pohlíženo nejen ze stránky fyzična, ale také se Tomáš zaobírá jeho psychickou stránkou, která mnohdy může být příčinou problému. Studio Anabell pracuje výhradně s přírodními přípravky, které zlepšují nejen fyzickou, ale i psychickou kondici.


Vybavení

Co s týče vybavení, tak studio disponuje čtyřmi magnetoterapeutickými přístroji LT-100. Ve studiu také naleznete MLS laser- Mphi-vet. Dále u Tomáše najdete komplexní vybavení pro balanční cvičení ve formě mnoha rozličných pomůcek. V neposlední řadě studio disponuje sety kavalet pro posilování a uvědomění si pohybu zadních i předních končetin.

S čím můžeme pomoci?

Dysplazie kyčelního kloubu(DKK)

Fyziologie s neurologickým pacientem

Fyzioterapie po chirurgickém zákroku

Příprava na sportovní výkon

Problémy psychického původu

Prevence